Nepriaznivé počasie, objavovanie sveta, či len obyčajná cesta do práce alebo školy. Práve tieto situácie si často vyžadujú cestu automobilom. Staňte sa aj vy aktívnym účastníkom cestnej premávky a dostaňte sa z bodu A do bodu B vlastným autom. Získajte vodičský preukaz v tej najlepšej autoškole v Bratislave za skvelú cenu.

Nestrácajte čas a prihláste sa na vodičský kurz ihneď

Cesta za získaním vodičského preukazu nebola nikdy jednoduchšia. Existuje nespočetné množstvo autoškôl, v ktorých môžete absolvovať kurz na vodičský preukaz. Pri výbere autoškoly je však potrebné zvážiť viacero faktorov, ako napríklad aj cenu. Súčasná cena je oproti minulosti výrazne vyššia. Stále však existujú alternatívy, kde môžete ušetriť. Autoškola ART je jednou z volieb, kde sa môžete prihlásiť na vodičský kurz. Výber správnej autoškoly na získanie vodičského preukazu skupiny A alebo B je veľkým rozhodnutím. Prihláste sa k nám ihneď.

Výhody absolvovania vodičského kurzu v Autoškola ART

Okrem skvelej ceny vám v Autoškole ART ponúkame množstvo ďalších benefitov. Staňte sa skúseným, sebavedomým, ale bezpečným vodičom. Predvídajte situácie na vozovke a ovládajte svoje vozidlo aj v nepriaznivým podmienkach.

Flexibilné plánovanie absolvovania jázd

Zo zákona je vopred dané, aby každý študent absolvoval teoretickú a praktickú časť. Záleží však len na študentovi, aká bude dĺžka jeho výcviku. Denne však môže praktický výcvik jedného účastníka kurzu trvať najviac:

  • šesť hodín výcviku v údržbe vozidla,
  • dve vyučovacie hodiny na trenažéri alebo na autocvičisku ,
  • tri vyučovacie hodiny výcviku v cestnej premávke.

V Autoškole ART sa však našim študentom vieme prispôsobiť a naplánovať im hodiny tak, ako im vyhovujú. Nevyhovujú vám termíny cez týždeň? Naplánujte si svoje jazdy počas víkendu. Okrem toho otvárame kurz aj pre ľudí pracujúcich na krátky a dlhý týždeň.

Najmodernejší vozový park

Je veľký rozdiel, či počas praktickej časti jazdíte na starých alebo nových vozidlách. V Autoškole ART jazdia naši študenti na nových automobiloch značky Mercedes. Vďaka tejto možnosti bude absolvovanie kurzu pre vás príjemnejšie a pohodlnejšie.

Skúsení inštruktori

Nikdy by sme našich študentov nezverili do rúk niekomu, kto nemá dostatok skúseností. V našej autoškole pracujú skúsení a trpezliví inštruktori s dlhodobou praxou, ktorí vedia vytvoriť z jazdy maximálny zážitok. Okrem poznania všetkých zákonov a vyhlášok je potrebné byť za volantom pokojný a práve o to sa snažia aj naši inštruktori. Bez ohľadu na to, či túžite po vodičskom preukaze typu A alebo B, vždy sa o vás postará skúsený inštruktor.

Možnosť platiť na splátky

Aj napriek tomu, že je cena kurzu na vodičský preukaz v našej autoškole pomerne nižšia oproti iným autoškolám, našim študentom ponúkame možnosť platiť si za svoj vodičský preukaz na splátky. Vďaka tomu nemusíte platiť plnú sumu vodičského preukazu v hotovosti ihneď po prihlásení sa na kurz. Cena našich kurzov sa však líši aj od typu kurzu:

  • Základný kurz – od 4 mesiacov, 2x týždenne, cena v akcii 990 € z pôvodných 1090 €
  • Zrýchlený kurz – od 3 mesiacov, individuálne, od 1290 €
  • Individuálny kurz – od 2 mesiacov, individuálne, 1590 €

Škola šmyku v cene kurzu

Skvelá cena nie je to jediné, čo vám v Autoškole ART ponúkame. Pôvodná cena zahŕňa aj Školu šmyku. Spolupracujeme so Slovakia Ringom a Centrom bezpečnej jazdy, vďaka ktorej budete spoľahlivým a bezpečným vodičom. Vedieť sa zachovať v nepríjemných situáciách je dôležité. Aby ste predišli nehode a úrazom, odporúčame vám absolvovať Školu šmyku.

Vyplňte nezáväznú prihlášku a prihláste sa na kurz

Máte záujem získať vodičský preukaz v tej najlepšej autoškole? Prihláste sa na kurz do Autoškoly ART. Vyplňte nezáväznú prihlášku na našej webovej stránke alebo nás neváhajte kontaktovať.

Prihlásiť sa na kurz