Nájsť vhodný a originálny darček, ktorý nebude zapadať prachom, je niekedy náročné. V Autoškole ART vám ponúkame darčekové poukazy, ktoré sú vhodným darčekom pre tých, ktorí premýšľajú nad absolvovaním kurzu na vodičský preukaz. Chce váš blízky priateľ alebo niekto z rodiny získať oprávnenie viesť motorové vozidlo? Darujte mu darčekovú poukážku do Autoškoly ART.

Darčekové poukazy do autoškoly

Darčekové poukazy do autoškoly sú nielen praktickým darčekom, ale tiež zárukou, že váš blízky získa kvalitné vodičské vzdelanie u skúsených inštruktorov. Získať v súčasnosti vodičský preukaz, či už na auto, motorku alebo iné motorové vozidlo, predstavuje pomerne vysokú finančnú čiastku. Kurz na vodičský preukaz sa pohybuje v rôznych cenách, ktorá nemusí byť prijateľná a vhodná pre každého. Vďaka darčekovej poukážke tak môžete svojmu blízkemu uľahčiť cestu za získaním vodičského preukazu.

autoškola

Darčekové poukážky na vodičský kurz

V Autoškole ART máte na výber tri typy darčekových poukážok. Zvoliť si môžete darčekovú poukážku v hodnote 200 € a 500 €, ale aj poukážku na celý kurz. Darčekové poukážky na vodičský kurz sa vzťahujú na skupiny A a B. Preto je to ideálny darček pre každého, kto si chce urobiť vodičský preukaz na motorku, ale aj auto. Darovať poukážku môžete nielen na Vianoce, ale aj narodeniny, meniny či napríklad k promóciám a podobne. Sme presvedčení, že týmto darčekom potešíte každého a vytvoríte nezabudnuteľný zážitok.  

Ako si zakúpiť darčekovú poukážku v Autoškole Art?

Darčeková poukážka do Autoškoly ART môže predstavovať aj darček na poslednú chvíľu. Pretože už za pár minút môžete mať vybavený dokonalý darček pre muža aj ženu.

  • Stačí, ak si na webovej stránke vyberiete typ poukážky – zvoľte hodnotu poukážky.
  • Vyplňte jednoduchý formulár – zadajte informácie o sebe a e-mail, na ktorý darčekovú poukážku pošleme.
  • Zaplaťte za darčekovú poukážku – po vyplnení údajov vám pošleme inštrukcie na úhradu.
  • Zaslanie poukážky – po prijatí platby vám pošleme na e-mail darčekovú poukážku v elektronickej podobe.
  • Darčekovú poukážku si môžete vytlačiť a darovať blízkej osobe.

Nestrácajte čas a prihláste sa na vodičský kurz skupiny A a B

Výber autoškoly je veľkým rozhodnutím. Nestrácajte čas a prihláste sa do najlepšej autoškoly v Bratislave. V Autoškole ART pracujú skúsení inštruktori, ktorí majú dlhoročnú prax, sú trpezliví a odhodlaní vám pomôcť s úspešným získaním vodičského oprávnenia. Naše komplexné kurzy pokrývajú všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste získali vodičský preukaz. Okrem skvelej prípravy vám ponúkame aj možnosť jazdiť na nových vozidlách značky Mercedes, ktoré poskytujú ten najlepší možný vzdelávací zážitok. Vďaka nášmu kurzu a Škole šmyku, ktorá je zahrnutá v cene kurzu, tak budete vedieť jazdiť sebavedomo, bezpečne, plynulo a podľa všetkých aktuálnych predpisov. Zároveň vám ponúkame konkurenčné ceny, možnosť platiť na splátky a plánovať termíny jázd. Naša autoškola je pre vás tou najlepšou voľbou, a preto darujte originálny darček – darčekovú poukážku do Autoškoly ART.